Przed wakacyjnym wyjazdem jadę na przegląd samochodu

Każdego roku wyjeżdżamy z rodziną na wakacje samochodem. Ostatnio dwa lata pod rząd byliśmy za granicą, ale w tym roku wybieramy się nad polskie morze. Wolimy jazdę samochodem, bo jakoś nie mamy odwagi wsiąść na pokład samolotu. W każdym razie autem możemy pojechać wszędzie tam, gdzie sobie tylko zaplanujemy. Przed każdą podróżą odwiedzam stację diagnostyczną, na której robię przegląd swojego samochodu.

Sprawny pojazd to dla mnie priorytet

stacja przeglądów pojazdów wrocławZanim zabiorę swoich najbliższych w daleką trasę samochodem to muszę mieć pewność, że wszystko jest z nim w jak najlepszym porządku. Sprawny technicznie samochód to dla mnie absolutny priorytet. Dlatego bez względu na datę przeglądu rejestracyjnego i tak przed wakacjami robię dodatkowy przegląd techniczny swojego auta. Specjalną ofertę na takie dodatkowe wakacyjne przeglądy ma moja ulubiona stacja przeglądów pojazdów Wrocław to miasto, w którym działa wybrana przeze mnie stacja diagnostyczna. Za dokładne sprawdzenie samochodu pod każdym względem płacę jedynie pięćdziesiąt złotych. To oczywiście nie jest przegląd, który jest odnotowywany w dowodzie rejestracyjnym. Jest to jedynie sprawdzenie samochodu dla własnego bezpieczeństwa. Takie sprawdzenie robię zawsze na miesiąc przed planowanym wyjazdem. Dzięki temu, w razie jakichkolwiek nieprawidłowości, od razu oddaję samochód na warsztat. I zawsze przed wyjazdem auto jest w stu procentach sprawne i sprawdzone.

W tym roku wakacyjny przegląd samochodu mam już za sobą. Wszystko jest tak jak być powinno a nasze auto jest w stu procentach gotowe na daleką wyprawę. Diagnosta nie miał do mojego pojazdu nawet najmniejszych zastrzeżeń. A zatem nie pozostaje nam nic innego jak wsiąść w samochód i pojechać nim nad nasze piękne polskie morze. Dawno już nie byliśmy nad Bałtykiem.