Przegląd nietypowych reklam trójwymiarowych w Warszawie

Nigdy nie spodziewałam się tego, że moja siostra kiedykolwiek wróci jeszcze do Warszawy po tym, jak wyjeżdżając na studia w Trójmieście tak świetnie sobie tam radziła. Jednak sytuacja w naszej rodzinie wymusiła trochę na niej decyzję i powrocie. Co mi się jednak w niej podoba, nie potraktowała tego jako zaburzenia jej planów życiowych, tylko od razu nam powiedziała, że otworzy w stolicy własny sklep zoologiczny, do czego już przygotowywała się nad morzem.

Warszawskie nietypowe reklamy w trójwymiarze

nietypowa reklama 3d w warszawieOd tej zapowiedzi bardzo szybko przeszła do czynów. A ja starałam się jej we wszystkim mocno pomagać. Nie ukrywała, że liczyła, że przynajmniej na początku pomogę jej we wszystkim, zanim nie stanie bardziej na nogi i nie znajdzie więcej pracowników. Ja chętnie na to przystałam. Siostra bardzo sprawnie poradziła sobie z wszelkimi sprawami urzędowymi i dokumentacyjnymi, asortymentem i rzecz jasna ze znalezieniem lokalu. Kiedy ja myślałam, że pozostaje nam jedynie przygotowanie miejsca pod względem wizualnym, ona powiedziała, że trzeba jeszcze pomyśleć o porządnej reklamie. Interesowała ją szczególnie jakaś nietypowa reklama 3D w Warszawie, bo przede wszystkim chciała, żeby to ją wyróżniało i ludzie po samej reklamie byli zaciekawieni sklepem i wchodzili do niego. Nie było o taką reklamę łatwo, ale siostra ostatecznie znalazła w stolicy miejsce, gdzie takie nietypowe i trójwymiarowe reklamy oferują.

Te nietypowe reklamy naprawdę wyróżniały się od innych tego typu gadżetów. Z siostrą wybraliśmy początkowo trzy opcje, by dalej analizować plusy i minusy każdej, w celu wybrania tej jednej, najlepszej reklamy. W końcu, z moją pomocą, udało się ustalić pojedynczy wybór i to oznaczało, że na dniach mogłyśmy już otwierać ten nowy sklep.