Przgotowanie szafy do ciąży

Jestem w piątym miesiącu ciąży. Do tej pory miałam tak mały brzuszek, że nawet nie było widać, że jestem w ciąży. Teraz jednak mój brzuch zaczął rosnąć w zastraszającym tempie. W związku z tym czeka mnie wymiana szafy. Jestem dość szczupłą osobą, więc niestety nie zmieszczę się w swoje rzeczy sprzed ciąży.

Wygodna odzież dla kobiet w ciąży

odzież ciążowaOkazuje się, że nie jest tak łatwo znaleźć rzeczy dla kobiet w ciąży. Niby są dostępne w większości sklepów, ale ciężko jest dobrać na siebie jakiś pasujący rozmiar. Na szczęście udało mi się znaleźć jeden fajny sklep, w którym jest bardzo fajna odzież ciążowa. Wybór jest bardzo duży, ponieważ sklep zajmuje się tylko i wyłącznie sprzedażą odzieży ciążowej. Jak dla mnie bomba, tym bardzie, że ceny również były odpowiednie. Widać, że ktoś ma głowę na karku i wie, że większość z tych ciuchów jest tylko na okres kilku miesięcy. Wybrałam sobie kilka sztuk sukienek i tunik. Spodnie ciążowe zakupiłam już na początku ciąży, ponieważ bałam się, ze później nie będę mogła ich dostać jak będą potrzebne. Na szczęście poza tym, że urósł mi brzuch to nie przybrałam w żadnym innym miejscu. Przynajmniej na razie. Wiem, że jest to raczej nierealne, żeby nie przybrać w żadnym innym miejscu, tym bardziej kiedy ma się taki apetyt na słodkie jak ja. Mam nadzieję, że odzież ciążowa, którą obecnie zakupiłam wystarczy mi do końca ciąży. Tym bardziej, że musiałam też zakupić kurtkę, ponieważ idzie zima i nie wyobrażam sobie, żebym została bez kurtki na te chłodne dni.

Moja szafa obecnie jest wypełniona. Nie kupiłam zbyt wiele rzeczy. Starałam się dobrać taką odzież, żeby była uniwersalna. Obecnie nadal jeszcze pracuję, więc muszę mieć co założyć do pracy na co dzień. Fajnie, że są takie sklepy, gdzie jest tylko odzież ciążowa i można się na prawdę fajnie w nich obkupić.