Przygotowanie imprezy firmowej w Katowicach

Od dłuższego czasu zajmuję się organizowaniem ciekawych spotkań, imprez dla pracowników firm znajdujących się na Śląsku. Ostatnimi czasy organizowałam je między innymi we Wrocławiu. Firmy bardzo chętnie korzystają z mojej pomocy przy organizowaniu imprez integracyjnych. Bardzo cieszę się, że mogę w jakikolwiek sposób im pomagać.

Firmowe imprezy w dużych miastach

Organizacja imprez firmowych KatowicePlanowanie imprez firmowych jest bardzo czasochłonne ale jednocześnie bardzo inspirujące i ciekawe zajęcie. Ostatnio dostałam zlecenie od jednej z firm zajmującej się produkcją mebli na skalę europejską. Siedziba firmy znajduje się w Katowicach. Jest jedną z najlepszych firm docenianych w kraju i za granicą. Pierwszą rzeczą, którą robię jest plan imprezy. Następnie spisuję listę gości. Mało czasu zajmuje mi organizacja imprez firmowych Katowice są miejscem, w którym zorganizowałam bardzo dużo imprez. Firma meblarska chciała zorganizować imprezę plenerową, gdyż kierownik uznał, że to świetny pomysł. Wstępnie wybrali już lokalizację ale chcieli znać moją opinię. Zgodziłam się na ich propozycję, ponieważ stwierdziłam, że świetnym elementem imprezy będą gry i zabawy na świeżym powietrzu. Pozwoli to bardziej zintegrować zespół. Jeżeli chodzi o catering to bardzo dobrym pomysłem na imprezy plenerowe są potrawy pakowane w specjalnych pudełkach, tak zwane jedzenie pudełkowe. Menu składało się z surówek ze świeżych warzyw, kurczaka w sosie oraz frytki. Dla wegetarianów ustaliliśmy razem z kierownikiem, że doskonałym posiłkiem będą placki z cukinią oraz papryką.

Zajmuję się organizowaniem imprez dla firm, które odbywają się w lokalach lub plenerze, według gustu kierowników i pracowników. Zazwyczaj po zakończonej imprezie dostaję podziękowania za doskonale zorganizowane przedsięwzięcie. Jest to dla mnie bardzo miłe i daje motywację do dalszego działania i promowania swojej działalności.