Reklamy na parasolach

Od kilku miesięcy prowadzę własną kawiarnię i w tym roku czeka mnie pierwszy sezon letni. Dlatego już od początku wiosny przygotowuje się do tego czasu, w którym większość lokali gastronomicznych odnotowuje największe wzrosty. Urządziłam obok kawiarni uroczy ogródek, w którym stanęły ogrodowe meble. Dodatkowo musiałam znaleźć jakiś skuteczny sposób na ochronę przed ewentualnym deszczem. 

Parasol z nadrukowanym logo

parasol reklamowy z nadrukiemOkres od maja do końca września, a czasami  nawet dłużej, to czas największych żniw dla branży gastronomicznej. To właśnie wtedy, kiedy pogoda jest najlepsza, najwięcej osób wychodzi na miasto, bardzo chętnie korzystając z letnich ogródków. W tym roku po raz pierwszy przygotowuje się do sezonu letniego w mojej kawiarni. Dlatego stworzyłam atrakcyjny ogródek, w którym moi goście będą mogli pić kawę i jeść smaczne desery na świeżym powietrzu. Z racji tego, że lato w naszym kraju bywa kapryśne, musiałam pomyśleć nad jakąś ochroną przed deszczem w ogródku. Ostatecznie zdecydowałam się na parasol reklamowy z nadrukiem, który będzie pełnił podwójną rolę. Jest to bardzo duży parasol, więc powinien na razie wystarczyć w moim niedużym ogródku. Będzie on chronił przed deszczem oraz nadmiernym słońcem, a także będzie pełnił funkcję reklamy. Zamówiłam na nim nadruk nazwy mojej kawiarni, wraz z logo. Dzięki temu parasol będzie oswajał klientów i potencjalnych klientów z moją kawiarnią. Taki parasol, jak się okazało, wcale nie był dużym wydatkiem.

Chcąc zarobić w gastronomii na sezonie letnim, zdecydowałam się na otworzenie własnego ogródka. Stanęło w nim kilka stolików i krzeseł, przy których moi klienci będą mogli posilać się na świeżym powietrzu. Najważniejszym elementem w ogródku jest jednak parasol, który pełni podwójną funkcję. Jest on zarówno reklamą mojej kawiarni, jak i chroni przed deszczem.