Rodzaje miodu spadziowego

Za tydzień mój ukochany dziadek Franek kończy 90 lat. Z całą rodziną przygotowujemy dla niego przyjęcie niespodziankę. Dziadek miał kiedyś na wsi kilka uli, małą pasiekę. Zawsze mieliśmy od dziadka świeży i zdrowy miód. Niestety dziadek nie może się już zajmować pszczołami i swoją pasieką ale nadal bardzo lubi miód. Twierdzi, że jest on najlepszym lekarstwem.

Miód spadziowy w prezencie dla dziadka

wysokiej jakości miód spadziowy jodłowyPrzyjęcie mamy już przygotowane i prezenty kupione. Pomyślałam, że muszę jednak kupić dziadkowi coś wyjątkowego. Długo myślałam co mu kupić. Wpadłam na genialny pomysł i kupiłam wysokiej jakości miód spadziowy jodłowy. Miód ten świetnie nadaje się w przypadku schorzeń takich jak np. reumatyzm, choroby dróg oddechowych, choroby serca, czy układu krążenia. Miód spadziowy może również pomóc wrócić do zdrowia osobom po przebytych zabiegach. Należy zauważyć, że miód ze spadzi iglastej charakteryzuje się wysoką zawartością naturalnych antybiotyków. Miód był więc idealny dla mojego ukochanego dziadka Józka. Przyjęcie okazało się dla dziadka wielką niespodzianką. Był nim zachwycony i bardzo szczęśliwy. Bardzo ucieszył  się z miodu spadziowego, który mu kupiłam. Powiedział, że to wielki rarytas wśród miodów. Miód spadziowy zawiera 9 razy więcej biopierwiastków niż miody nektarowe. Dodatkowo występują one w łatwo przyswajalnej postaci a są nimi potas, wapń, sód, fosfor, magnez i mangan.

Miód spadziowy, w odróżnieniu od miodów nektarowych, nie powstaje z nektaru kwiatów. Jest to zebrana przez pszczoły wydzielina mszyc i czerwców żerujących na liściach drzew. Ze względu na dużą zawartość składników odżywczych i zdrowotnych, miód spadziowy i jest nazywany miodem królewskim. Jest niezwykle wartościowym produktem dla zdrowia człowieka.Polecam.