Rowery Romet z serii Wagant

 

Wycieczki rowerowe są bardzo popularne wśród rodzin z dziećmi. Rower dla wielu osób jest alternatywnym środkiem poruszania się po mieście i nie tylko, dlatego powstały specjalne turystyczne modele, które są bardzo popularne wśród młodych ludzi.

Jakie jest wyposażenie roweru Wagant?

romet wagant 3Istnieje wiele rodzajów rowerów, które świetnie się sprawdzają w jeździe po mieście, górach, czy ekstremalnych warunkach. Wykorzystujemy je jako środki transportu, lub korzystamy z nich rekreacyjnie jadąc na wycieczkę.Rowery Romet Wagant 3 są stworzone dla ludzi, którzy chcą zwiedzać okolice na dwóch kółkach. Do takiego celu potrzebny jest odpowiednio wyposażony rower, do którego spakujemy wszystkie potrzebne rzeczy. Turystyczne rowery świetnie się sprawdzają na wypady w góry, czy długie wycieczki w nieznane. Wagant 3 posiada aluminiowy bagażnik, do którego możemy doczepić specjalne torby, lub zamontować na nim dopasowany fotelik rowerowy dla dziecka. Rower jest dostępny w wersji dla kobiet i mężczyzn dzięki odpowiednio profilowanej ramie wykonanej z aluminium. Z przodu jest zamontowana świetnej jakości lampa, która posiada regulację mocy świecenia. Nad kołami znajdują się błotniki wykonane z cienkiej blachy, które chronią kierowce przed zachlapaniem w trakcie jazdy na mokrej nawierzchni. Dzięki regulacji wspornika kierownicy i siodełka, rower Romet możemy dostosować do naszego wzrostu. Dwadzieścia jeden przerzutek pozwala na płynną i lekką jazdę w każdych warunkach. Dodatkowo mocne hamulce tarczowe, zwiększają komfort jazdy.

Rowery Romet od wielu lat cieszą się dużym zainteresowaniem wśród młodych ludzi, którzy cenią wysoką jakość w przystępnej cenie. Oryginalny rower Wagant 3 kupimy już za niecałe tysiąc złotych. Ten model jest dostępny tylko dla dorosłych.