Skorzystałam z pomocy doradcy podatkowego

Od kilku lat prowadzę małą firmę. Jakiś czas temu zaczęłam uważnie przyglądać się dokumentom księgowym i podatkowym, które podsuwała mi do podpisania księgowa. Wcześniej nawet nie patrzyłam zbytnio co podpisuje. Jednak teraz coś mi zaczęło nie pasować w wydatkach firmy. Próbowałam to przeanalizować samodzielnie, ale szybko zrozumiałam, że ja się po prostu na tym nie znam.

Wybrałam doświadczonego doradcę podatkowego

doświadczony doradca podatkowy tarnowskie góryNie zamierzałam się jednak poddawać. Po prostu wiedziałam, że przyda mi się doświadczony doradca podatkowy Tarnowskie Góry to miejscowość, w której rozpoczęłam poszukiwania takiej osoby. I faktycznie, muszę przyznać, że moje poszukiwania nie trwały zbyt długo. Bardzo szybko znalazłam osobę, która okazała się bardzo dobrym doradcą podatkowym, z którym podjęłam długofalową współpracę. Siedziba jego kancelarii znajdowała się blisko mojego miejsca zamieszkania, a co jeszcze ważniejsze większość spraw można było załatwić z nim telefonicznie lub mailowo. Dodatkowym plusem był fakt, że podjął się on obsługi podatkowej mojej firmy, a jego honorarium ustalone było na naprawdę bardzo dobrym, niskim poziomie. Skorzystanie z jego usług nie spowodowałaby obciążenia zbytnio mojej firmy pod względem finansowym. Szybko okazało się, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Ten doradca podatkowy okazał się bowiem bardzo dobrym fachowcem.

Dokładnie przeanalizował sytuację mojej firmy i wytłumaczył mi wiele różnych aspektów związanych z podatkami, które dotychczas były dla mnie niezrozumiałe. Teraz kwestie podatkowe nie były już dla mnie tak skomplikowane. Ale i tak wolałam powierzyć je temu doświadczonemu doradcy podatkowemu, dzięki czemu miałam pewność, że wszystko zostanie odpowiednio i szybko załatwione i Urząd Skarbowy nie będzie się mógł do mnie przyczepić.