Spersonalizowane cukierki krówki na wesele

Byłam ostatnio u koleżanki ze studiów na ślubie i weselu. Całe pięć lat się trzymałyśmy razem i mimo iż mieszkamy na dwóch różnych krańcach Polski, to nie dopuszczałam myśli, że mogło by mnie u niej zabraknąć. Wesele było przepiękne, tak naprawdę dopracowane w każdym calu i każdemu znajomemu opowiadam teraz na jakiej cudownej ceremonii byłam.

Pyszne spersonalizowane weselne krówki

cukierki personalizowane krówki na weseleKoleżanka zawsze miała dobry gust. Tyczyło się to każdej możliwej dziedziny, ale jeśli chodzi o modę i styl to nie ma jej równych. Wszystko na jej weselu było przemyślane, każdy element ze sobą współgrał niczym układanka. I o dziwo, wszystko wymyślała sama, nie potrzebowała zatrudniać żadnej dekoratorki czy stylistki. Nie było nic na jej weselu, co mogło by być przypadkowym wyborem, nawet prezenciki dla gości były idealnie wybrane, tak, aby wpasowywały się w tematykę wesela. Cukierki personalizowane krówki na wesele są teraz dość popularną formą podziękowania za uczestnictwo w weselu, jednak jej były wyjątkowe. Każdy cukierek był tak jakby winietką, personalizacja nie dotyczyła jedynie Państwa Młodych, a każdego gościa z osobna. To był ogrom pracy i podziwiam firmę, która się tego podjęła. Bardzo mnie to urzekło, bo miło zobaczyć swoje imię na opakowaniu cukiereczka. Mimo tego, że wkoło mnie każdy próbował to mi było szkoda go ruszyć. Zabrałam go do domu i każdemu teraz pokazuję jak pomysłowo koleżanka do tego podeszła.

Wzięłam namiar na firmę, która takie cukierki wykonuje, bo niedługo mam komunię mojego chrześniaka i chciałabym zafundować im właśnie takie cukiereczki, aby jego mama mogła rozdać gościom. Jest to miły i słodki gest. A przyznam, że z chęcią chciałabym spróbować tych krówek, bo ponoć były pyszne, a ja swój zostawiłam na pamiątkę.