Swoje auto oddałem do studio car detailingu

Pomimo tego, że mój samochód ma już ponad jedenaście lat dbam o niego tak, jakby był zupełnie nowy. Swoje auto wykorzystuję zarówno prywatnie jak i do prowadzonej działalności gospodarczej. Robię zatem co mogę, żeby mimo swojego wieku było ono moją wizytówką. A tak to właśnie jest, że samochód wiele mówi na temat swojego właściciela.

W studio auto detailingu byłem pierwszy raz

dokładny car detailing w gdańskuDo tej pory sam zajmowałem się sprzątaniem i myciem swojego samochodu. Mam to szczęście, że mogę sobie na to pozwolić, bo mieszkam w domu jednorodzinnym. Dokładne umycie i posprzątanie samochodu zajmowało mi około dwóch godzin. Nigdy jednak nie używałem w tym celu jakiś specjalnych kosmetyków samochodowych, więc efekt był taki, że auto było po prostu posprzątane. Ostatnio trafiłem jednak na reklamę firmy oferującej dokładny car detailing w Gdańsku i postanowiłem oddać w ich ręce swój samochód. Zleciłem im dokładne posprzątanie wnętrza pojazdu oraz wypolerowanie lakieru. Muszę przyznać, że było to najlepiej zainwestowane kilkaset złotych. Specjaliści od auto detailingu sprawili, że wnętrze mojego samochodu wygląda tak jak w nowym samochodzie. Wszystko zostało nabłyszczone a użycie wysokiej jakości kosmetyków robi różnicę. Z karoserii zniknęła większość mikro zarysowań, dzięki czemu auto wygląda z zewnątrz jeszcze lepiej. Po tej wizycie doszedłem do wniosku, że samodzielnie nigdy tak dobrze nie posprzątam swojego auta.

Postanowiłem sobie, że przynajmniej raz na dwa miesiące będę oddawał swój samochód do studia detailingowego. Samo sprzątanie samochodu wewnątrz i dokładne umycie z zewnątrz to koszt dwustu złotych, ale chyba stać mnie na to, żeby w ten sposób zadbać o swój samochód. Raz na jakiś czas na pewno takie porządne sprzątanie i mycie jest mojemu autu po prostu potrzebne.