Szafa wnękowa na wymiar w kawalerce

Kupując swoje pierwsze mieszkanie wiedziałam, że urządzenie tego miejsca nie będzie łatwe. Zdecydowałam się na kawalerkę, ale chciałam żeby mimo małego metrażu mieszkanie dobrze się prezentowało i wyglądało przestronnie. Bardzo podobał mi się układ tego mieszkania, szczególnie duża łazienka. Początkowo nie wiedziałam jednak co powinnam zrobić z wnęką w pokoju.

Szafa na wymiar okazała się świetnym meblem

meble na wymiar cenyTo, w jaki sposób wykorzystać wnękę w pokoju podpowiedziała mi mama. Jej pomył był bardzo prosty i oczywisty, a więc nie wiem dlaczego sama o tym nie pomyślałam. Mama zasugerowała mi żeby we wnęce tej umieścić szafę na wymiar zrobioną na specjalne zamówienie. I tak potrzebowałam miejsca do składowania rzeczy i ciuchów w tym pokoju, a takie szafy wnękowe na wymiar są wręcz idealne do tego celu. Szafę zamówiłam u najlepszego stolarza w mieście, bo chciałam żeby była ona solidna i dobrze wykonana. Przyznam szczerze, że jeżeli chodzi o meble na wymiar ceny mogą niektórych zaskoczyć, ponieważ nie są to tanie meble. Zdecydowałam się na jasne drewno. Zdecydowałam się by fronty szafy wnękowej zastąpić wielkimi lustrami. Była to świetna decyzja, bo takie rozwiązanie zdecydowanie optycznie powiększa ten niezbyt duży pokój, a poza tym wygląda naprawdę świetnie i nowocześnie. Oprócz tego jest to po prostu wygodne – mam teraz bardzo fajne lustra, w których mogę sprawdzać jak wyglądam w stylizacji, którą wybrałam na dany dzień. W szafie tej bardzo podoba mi się to, że miałam wpływ na to jak ona wygląda, również jeżeli chodzi o to jak rozmieszczone są półki w środku tej szafy.

Jestem naprawdę zadowolona z inwestycji jaką było zamówienie szafy wnękowej, która wpasowała się idealnie we wnękę jaka znajdowała się w moim mieszkaniu. Oprócz tego, że szafa ta świetnie sprawdza się jako szafa na ubrania i buty, to jeszcze po prostu ładnie się prezentuje. Moim zdaniem jest to jedna z największych ozdób w pokoju, a więc każda wydana złotówka na tę szafa była tego warta.