Taneczna impreza weselna

Kiedy decydujemy się na ślub i wesele to bardzo ważnym elementem imprezy weselnej jest zespół muzyczny, który będzie grał dla nas jak również dla naszych gości i będzie ich wszystkich zabawiał. Na początek musimy zdecydować się czy będziemy mieli młodych gości czy też może starszych, którzy lubią bawić się przy tradycyjnej muzyce.   Oczywiście jeżeli zapraszamy tylko młodych ludzi to można nawet wynająć didżeja, gdyż większość młodego pokolenia właśnie taką muzykę woli.

Jaki budżet przeznaczyć na zespół weselny?

zespół muzyczny wrocławGłównym czynnikiem, który decyduje o tym jaki zespół muzyczny Wrocław wynajmiemy na naszą imprezę weselną to oczywiście budżet finansowy, który możemy przeznaczyć. Dzisiaj mamy do wyboru zarówno kapele, które kosztują 1000 zł za jedną noc, jak również możemy wynająć się zespół muzyczny, który kosztuje nawet kilka tysięcy złotych, ale posiada Wodzireja, kilkuosobowy skład gdzie każdy posiada własny instrument i każdy tańczy i śpiewa. Zanim w ogóle zdecydujemy się na wybór odpowiedniego zespołu na początek warto sprawdzić jaki repertuar repertuar gra dany zespół muzyczny, poprosić o wysłanie próbki i dopiero wybrać odpowiedni zespół weselny który będzie nam odpowiadał. Oczywiście zespół weselny musimy wybrać odpowiednio wcześniej, ponieważ zazwyczaj te najlepsze mają zarezerwowane terminy już dużo wcześniej i ciężko najlepszy zespół weselny zarezerwować.

Zawsze zanim wynajmiemy zespół przeczytajmy całą umowę i dopiero wtedy dokonajmy zaliczki, a po podpisaniu umowy mamy gwarancję, że zespół weselny przyjedzie na nasz ślub i nasze wesele. Możemy także zdecydować czy chcemy tylko zespół muzyczny na weselu czy też może być jeszcze gdy panna młoda wychodzi z domu i wsiada do auta. Zespół będzie nam grał także przy wejściu do kościoła jak i przy wyjściu z niego, jeśli tak zdecydujemy.