Tani olejek CBG

W sklepach konopnych znaleźć można dwa rodzaje olejków: te z kannabidiolem (CBD) oraz te, które zawierają pełne spektrum kannabinoidów. Do tych drugich zaliczyć należy olejki CBG, które są coraz bardziej popularne z uwagi na silne i skuteczne działanie terapeutyczne.

Zakup wydajnego oleju CBG

olejek cbgKannabidiol (CBD) jest najlepiej poznanym kannabinoidem, ale trzeba wiedzieć, że w konopiach jest ich ponad sto. Jednym z nich jest kannabigerol (CBG), którego właściwości są bardzo zbliżone do kannabidiolu. Wszak wykazuje on właściwości przeciwnowotworowe, przeciwzapalne, przeciwpsychotyczne oraz przeciwbólowe. Jak zatem łatwo zrozumieć, znajduje on zastosowanie w terapiach wielu chorób, schorzeń i dolegliwości. Olejek CBG jest, oczywiście, wyrobem w pełni legalnym i bezpiecznym, ponieważ zawiera tylko śladową ilość tetrahydrokannabinolu (THC), jaki w konopiach odpowiada za efekt odurzenia oraz psychiczne uzależnienie. Warto również zwrócić uwagę, że są to wyroby ekologiczne, bowiem pozyskiwane z konopi uprawianych bez GMO, oprysków i stymulantów wzrostu, co gwarantuje im najwyższą jakość. Trzeba także wiedzieć, że olejki CBG to tak naprawdę koncentrat, dzięki czemu ich stosowanie jest bardzo wydajne. Wszak dobowa dawka to, zaledwie, kilka cztery-pięć kropli wyrobu, co odpowiada objętości jednej czwartej łyżeczki do herbaty. Nie można też zapominać, jak ważne jest właściwe przechowywanie tych wyrobów, gdyż są bardzo wrażliwe na promieniowanie UV oraz wilgoć.

Pełne spektrum kannabinoidów, gwarantuje, że efekt terapeutyczny osiągnąć można szybciej i na dłużej. Dzięki temu, coraz więcej konsumentów, decyduje się nie na zakup standardowych olejków, mających w składzie tylko kannabidiol, ale tych, które zawierają znacznie więcej kannabinoidów.