Tanie koszule z dwoma kieszeniami

Ostatnio świat mody oszalał na punkcie elegancji. Ja sama uwielbiam nosić eleganckie koszule z dwoma kieszeniami w rożne wzory,najchętniej w paski. Pasują one do spodni, jak i do spódniczek. Bardzo wygodne są do pracy, jak i nadają się na randkę. Zaletą takich koszul z kieszeniami jest też to, że powiększają one optycznie biust, co w moim przypadku jest mocno pożądanym zjawiskiem.

Popularność koszuli z dwiema kieszeniami

koszule z dwoma kieszeniamiZauważyłam, że mężczyźni również zaczęli dostrzegać zaletę noszenia koszul. Mój maż całkiem niedawno zakupił trzy koszule z dwoma kieszeniami i uwielbia je ubierać do pracy. Wygląda w nich bardzo elegancko, gustownie, a zarazem niezbyt oficjalnie, co w przypadku jego zawodu jest na miejscu. Jednak, zanim przekonałam go do noszenia koszul, musiało upłynąć wiele czasu. Wybraliśmy się wspólnie na zakupy do galerii i zaczęliśmy przymierzać rożne modele. Prawie w każdym wyglądał świetnie, jednak najbardziej przypadł mi do gustu w koszulach z kieszonkami, ale niewzorzystych. Uwielbiam mężczyzn noszących proste fasony, nie popadających w przesadę, jeśli chodzi o wzory i kroje. Dużo zależy też od samej sylwetki, ale z tym, to akurat mój mąż nie ma problemu, ponieważ regularnie ćwiczy na siłowni. Jeżeli chodzi o ceny takich koszul, to nie są one wcale drogie, raczej na każdego kieszeń. Oczywiście wszystko zależy też od marki danej koszuli i materiału, z którego jest wykonana.

Ja preferuję koszule bawełniane. Trzy ostatnie zakupione koszule z dwoma kieszeniami są z materiału syntetycznego, co nie do końca mi odpowiada, bo nie przepuszczają powietrza. Skóra nie oddycha, ale zaletą jest niższa cena. Planuję w przyszłym miesiącu kupić jeszcze dwie koszule, ale tym razem bawełniane i bez kieszeni. Może nawet skuszę się na zwykłe cieliste, z kołnierzykiem, bez ozdobników.