Torby bawełniane z zabawnym nadrukiem

Od zawsze interesowałam się rękodziełem, szczególnie interesujące było dla mnie zwłaszcza szycie. W dzieciństwie projektowałam więc ubranka dla lalek, których wykonanie zlecałam mojej babci. Kiedy już trochę podrosłam,za namową babci zaczęłam również sama szyć, z czasem szycie ubrań oraz dodatków szło mi coraz lepiej. Aktualnie od pewnego czasu projektuję nawet dla swoich znajomych wygodne torby, które idealnie sprawdzają się zarówno na uczelnię, jak i na zakupy. 

Wygodne torebki z bawełny 

torby bawełniane z nadrukiemWykonanie tego typu torebek jest dla mnie banalnie proste, zaprojektowanie jednego modelu nie zajmuje mi dziś więcej niż dwie godziny. Do produkcji torebek wykorzystuję jedynie bawełnę najwyższej jakości, która jest również antyalergiczna. Swoją pracę zaczynam więc od obróbki materiału, który zszywam w duży, prostokątny kształt, do którego doszywam następnie bawełniane paski. Tak powstałe torby bawełniane z nadrukiem zaczynam następnie ozdabiać wedle własnego uznania lub sugestii znajomych, dla których ową torbę wykonuję. Zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszą się torby, które za pomocą specjalnych, dedykowanych tkaninom farbek zdobię zabawnymi, błyskotliwymi napisami. Sama posiadam również właśnie tego typu torebkę z napisem: torba zastępcza, moja torba Chanel się pierze. Napisy te zawsze są bardzo pozytywnie odbierane oraz komentowane przez wszystkich tych, z którymi mam w ciągu dnia styczność. Torebki przyozdabiam jednak także w inny sposób. Czasami używam do tego specjalnych farb brokatowych w sprayu lub kolorowych naszywek, w ostatnim czasie uczę się również haftować. 

Torebki wykonywane oraz projektowane przeze mnie cieszą się sporym zainteresowaniem. Wielu moich znajomych zleca mi nawet wykonanie konkretnych modeli, które wykonuję dla nich na zamówienie. Produkcja torebek jest bardzo prosta, a wykorzystywane do tego materiały, choć bardzo dobre jakości, są również niezwykle atrakcyjne cenowo. Polecam więc wszystkim zakup lub wykonanie tego typu torebki, która jest przyjazna środowisku i pasuje do większości stylizacji.