Transport drewnianych, wąskich drzwi wewnętrznych

Praca kierowcy ciężarówki nie jest prostym i przyjemnym kawałkiem chleba. Nie ma tutaj chwili wytchnienia – gdy możemy jechać, zawsze musimy wykorzystywać te możliwości. Nawet jeśli nie przewozimy żywności, odbiorcom zawsze zależy na dopięciu terminów.

Zajmuję się przewożeniem wąskich drzwi wewnętrznych z drewna

wąskie drzwi wewnętrzne drewnianeTo jeden z lepszych kontraktów, jakie udało mi się znaleźć. Okazało się, że klient ten nie jest szczególnie wymagający jeśli chodzi o terminy, a płaci bardzo dobrze. Oczywiście nie oznacza to, że nie staram się dowieźć towaru na czas – bardziej o to, że nie stresuję się, gdy wypadnie mi gdzieś niespodziewany postój w korku albo przy kontroli policyjnej. Generalnie drzwi drewniane nie są też towarem delikatnym, choć prawda jest taka, że dla mnie każda przesyłka jest święta. Wiem, co znaczy opinia i renoma w tej branży, dlatego staram się jak mogę jeśli chodzi o ostrożność i delikatność podczas jazdy. Nigdy jeszcze nie miałem problemów z drzwiami, dlatego też jestem zawsze pozytywnie nastawiony do przewożenia ich. Generalnie wąskie drzwi wewnętrzne drewniane podczas transportowania spodobały mi się na tyle bardzo, że sam również zamontowałem je u siebie w domu. Gdy złożyłem na mnie zamówienie u mojego klienta, ten zaśmiał się i powiedział, że mogę dostać je w prezencie. Ponieważ nasza współpraca od dawna świetnie się układa, nie ma potrzeby, bym płacił za ich produkt. To było bardzo miłe z ich strony – nie mówię, że ich koszt wykończyłby mnie finansowo, bo prawda jest taka, że nie są one wcale drogie. Bardziej liczyć się gest ze strony szefostwa firmy.

Do dziś drzwi są zamontowane w moim domu i służą mi doskonale. Nie mogę narzekać dosłownie na nic – wiedziałem, że ten producent wykonuje swoją pracę tak samo dobrze, jak ja podczas transportu i przewozu.