Unieważnienie polisolokaty

Niestety świat w którym żyjemy nie jest pozbawiony wielu pułapek. Zastawia je na nas samo życie pod postacią losu. Ale także nasi bliźni, którzy próbują skorzystać na naszym nieszczęściu, naszej stracie. Tak już niestety jest i każdemu z nas nie raz się to przydarzyło. Podobnie muszą się obecnie czuć obywatele naszego kraju, którzy stali się ofiarami nieuczciwych praktyk instytucji finansowych.

Niekorzystny produkt finansowy

rozwiązanie niekorzystnej polisolokatyChodzi tu o oszustwo w dużej skali jak podają media w naszym kraju. Dokładnie o udostępnienie tak zwanych polisolokat, które są skrajnie niekorzystne dla klientów tych instytucji. Nie dziwi więc, że praktycznie wszyscy oszukani czynią intensywne starania o rozwiązanie niekorzystnej polisolokaty. Produkt ten oparty jest na konstrukcji połączenia ubezpieczeniowej polisy z tak zwanym Ubezpieczeniowym Funduszem Kapitałowym. Ta druga część tego połączenia to inna nazwa dla swoistej lokaty na której klient powinien mieć możliwość zarobienia. Niestety takiej nie ma przez ukryte opłaty. Są one tak pomyślane by uniemożliwiały praktycznie jakikolwiek realny zarobek a wręcz generowały poważne straty dla klientów. Stąd zabiegi poszkodowanych aby pozbyć się uciążliwego kłopotu a jednocześnie odzyskać możliwie największą część tak niefortunnie zainwestowanego kapitału. Nie jest to jak można się domyśleć sprawa łatwa. Wymaga wielu zabiegów ze strony pokrzywdzonych a i tak nie ma gwarancji, że przyniosą one pożądany skutek w postaci odzyskania straconych wkładów.

Należy rozpocząć działania od skontaktowania się z instytucją która dostarczyła nam ten niekorzystny produkt finansowy. Winniśmy wnioskować o ugodę w postaci rozwiązania umowy którą zawarliśmy połączoną ze zwrotem całości środków które tam zainwestowaliśmy. Jeżeli ta droga nie przyniesie porządanych rezultatów wówczas dopiero kierujemy sprawę do sądu.