Windykacja różnych dłużników

Pracując jako windykator długów przede wszystkim starałem się, aby docierać do klientów, którzy mieli jakiekolwiek zadłużenia w dowolnej firmie i proponować im bardzo atrakcyjne warunki spłaty. W windykacji chodziło przede wszystkim o tym, aby umożliwić firmie, która zalegała jakiekolwiek faktury, czy płatności za usługi innej firmie szybką i sprawną spłatę.

Firmy windykujące dłużników

agencja windykacyjna z WarszawyJednakże większość firm faktycznie chciała iść na ugodę i praca z takimi była o wiele mniej problematyczna. Jako doświadczona agencja windykacyjna pracująca przede wszystkim w Warszawie obsługiwaliśmy wielu klientów każdego dnia. Często bywa też tak, że klienci zdecydowali się na sprzedaż zadłużenia, co oczywiście było dla nas bardziej korzystne, jednakże musieliśmy wtedy mieć pewność, że uda nam się odzyskać dług. Agencja windykacyjna z Warszawy to szeroki rynek, a my jako firma doświadczona współpracujemy także z Krajowym Rejestrem Dłużników, dzięki czemu mamy informację o tym już przed podjęciem zlecenia, czy jest szansa na odzyskanie długu. Jeśli firma zalegająca jakiekolwiek płatności istnieje już w takim rejestrze, to na pewno może być wyzwaniem, aby odzyskać jakiekolwiek pieniądze. Jednakże i tak trzeba być dobrej myśli oraz próbować wszelkimi sposobami odzyskać nieuregulowane płatności. W większości przypadków jednak udaje się szybko odzyskać chociaż część straconych pieniędzy głównie ze względu na możliwość rozłożenia długu na kilka miesięcy.

Firmy, które się do nas zgłaszały nie miały pojęcia o tym, jak działają windykatorzy, dlatego często musieliśmy wszystko dokładnie tłumaczyć, aby przede wszystkim klient był poinformowany oraz później zadowolony z tego, że udało nam się osiągnąć cel, czyli odzyskać pieniądze z niezapłaconych faktur.