Wybór płaszcza na jesień

Już powoli zbliżają się chłodniejsze dni. Trzeba będzie zacząć nosić coś cieplejszego. W szafie mam kilka rzeczy ciepłych. ale zawsze wolę coś na dany sezon kupić coś nowego. Przecież nie będę nosić jednego płaszcza przez całą jesień. Mam już taki ciemny. I ten zazwyczaj noszę w deszczowe dni. Ale jesień ma też ciepłe dni i tutaj chciałbym kupić jaśniejszy płaszcz.

Damskie płaszcze w sprzedaży

płaszcz damski długiBiorąc pod uwagę rynek odzieży, to mamy niesamowity wybór wśród płaszczy. Na każdym kroku można spotkać sklepy odzieżowe. Na wystawach już widać różne rodzaje płaszczy. Ja jestem zwolenniczką długich płaszczy. Przynajmniej zakrywają mi nogi i jest mi w nie ciepło. Raczej nie noszę kurtek, nawet podczas zimy zakładam płaszcz, ale już taki bardzo ciepły. Płaszcz damski długi jest bardzo elegancki. A ja lubię wyglądać elegancko, dlatego wybieram taki rodzaj okrycia. Do wybory mam mnóstwo typów płaszczy. Ale ja mam słabość do takich dwurzędówek. Już nawet sobie upatrzyłam jeden płaszcz. Zobaczyłam go w zeszłym tygodniu na wystawie. Kupiłabym go od razu, ale jeszcze nie dostałam wypłaty. Jutro będę miała wypłacane. Dlatego dzisiaj wybrałam się do tego sklepu by zobaczyć czy jest jeszcze ten płaszcz. Okazało się, że jest. Na moje szczęście. Weszłam do sklepu i przymierzyłam ten płaszcz. Leżał idealnie. Tak jakby był szyty dla mnie. Powiedziałam sprzedawczyni by go odłożyła dla mnie, a jutro przyjdę go kupić. Powiedziała, że nie ma żadnego problemu. Często u niej kupuję, więc wie, że jak powiedziałam tak to na pewno tak zrobię.

Lubię nosić płaszcze. Bardzo dobrze w nich wyglądam. Można kupić takie krótkie płaszcze, ale ja jestem zwolenniczką takich długich. Dlatego w swojej szafie tylko takie mam. Teraz zdecydowałam kupić sobie taki jasny płaszczyk. Nie jest drogi i na szczęście bardzo dobrze na mnie leży. Nie jest ani za duży, ani za mały.