Wygodne wyposażenie dziecięcych wózków

Dziecięcy wózek jest pojazdem, bez którego rodzice maluszków praktycznie nie ruszają się z domu przez pierwsze dwa lata po urodzeniu najmłodszego członka rodziny. Niezależnie o tego, czy jest to gondola, czy spacerówka musi on zapewniać maksimum wygody zarówno mamie, jak i podróżującemu wózkiem dziecku. Liczy się jego budowa, ergonomia oraz wyposażenie.

Kocyki z materiału minky do wózków

kocyk minky dla dzieci do wózkaSpacer z malutkim dzieckiem stanowi przyjemny relaks zarówno dla dziecka, jak i jego opiekunów, szczególnie wtedy, gdy maluszek jest spokojny – śpi, bawi się lub obserwuje otoczenie. Zapewnienie dziecku komfortu wymaga zastosowania odpowiedniego wyposażenia do wózka. Maluszek powinien być otoczony miękkimi, przyjemnymi w dotyku materiałami, które nie będą drażniły delikatnej skóry. Polecane akcesorium stanowi tutaj kocyk minky dla dzieci do wózka. Tkanina minky jest rodzajem delikatnego polaru z charakterystycznymi tłoczeniami, najczęściej w formie kółek. Jej zaletą jest niezwykła miękkość oraz grubość, która jednak nie powoduje przegrzewania u dzieci. Kocyki minky są dwustronnymi produktami, które skutecznie chronią najmłodszych przed chłodem i wiatrem. Jedna ich część jest uszyta z bawełny, drugą stanowi tkanina minky. To połączenie daje możliwość stosowania kocyka do wózka w czasie brzydkiej pogody, a w cieplejsze dni może on zastąpić kołderkę. Dodatkowo są dostępne w wielu ciekawych wzorach i kolorach.

Oryginalny materiał minky wyróżnia się wysoką trwałością. Kocyki z tego polaru świetnie się piorą – nawet po wielu praniach nie tracą miękkości, a wzór jest tak widoczny, jak w dniu zakupu. Podrobione produkty bardzo szybko robią się płaskie i płowieją. Kocyki minky są nie tylko funkcjonalne, ale również charakteryzują się wysoką estetyką.