Wykonanie makijażu permanentnego brwi

 

Kiedy odwiedziła mnie dawno niewidziana koleżanka Justyna, to byłam zaskoczona jej wyglądem. Niegdyś zwykła dziewczyna stała się piękną kobieta. Miała idealnie ułożoną fryzurę, starannie wykonany makijaż i modne ubrania. Justyna mi zaimponowała i zrobiła na mnie ogromne wrażenie.

Idealne brwi dzięki makijażowi permanentnemu

makijaż permanentny brwi warszawaJustyna powiedziała mi, że długo się zastanawiała nad makijażem permanentnym brwi, ale cieszy się, że go wykonała, bo dzięki temu wyglądała idealnie. Ja miałam nierówne i dość cienkie brwi, które sobie malowałam, żeby jakoś się prezentowały. Justyna mnie bardzo zainspirowała i przede wszystkim dlatego podjęłam decyzję, że wykonam makijaż permanentny brwi Warszawa była miastem, gdzie salonów wykonujących taki makijaż było mnóstwo i nie wiedziałam gdzie pójść. Justyna miała piękne wykonane brwi i dlatego zapytałam gdzie była. Zapisałam się do tego samego salonu na makijaż permanentny i byłam pewna, że z efektów będę zadowolona. Kosmetyczka zaoferowała mi makijaż brwi metodą ombre, bo była zdania, że takie brwi idealnie podkreślą moją urodę. Naturalnie się zgodziłam i całkowicie oddałam w ręce tej doświadczonej kobiety. Makijaż permanentny miałam wykonywany przez dwie godziny, ale efekt końcowy dosłownie zwalił mnie z nóg! Miałam piękne, równe brwi i wyglądałam zupełnie inaczej. Po miesiącu wróciłam na ewentualne poprawki. Nie dopłacałam już za tę usługę, bo była wliczona w cenę. Najważniejsze, że wyglądałam szałowo i nabrałam więcej pewności siebie.

Kiedy spotkałam się z Justyną i zobaczyła moje piękne brwi, to była pod wrażeniem. Wyglądały idealnie, były symetryczne a moja twarz od razu odmłodniała o kilka lat. Poszłam też do fryzjera i całkowicie zmieniłam fryzurę. Byłam piękną i pewną siebie kobietą.