Wykonuję manicure hybrydowy

Dostałam od mamy prezent o jakim marzyłam dłuższy czas. Tydzień temu miałam urodziny i mama zamówiła dla z bardzo dobrej i profesjonalnej strony zestaw do paznokci. Oglądałam go dłuższy czas. Czytałam wiele informacji jak powinno się wykonywać profesjonalny manicure.

Dostałam zestaw do paznokci

zestaw do paznokci hybrydowychZestaw, który mama mi kupiła był dosyć drogi. Wiele razy go oglądałam i wiem doskonale ile mama wydała na niego pieniędzy. Zestaw do paznokci hybrydowych był bardzo rozbudowany. Zawierał sporo lakierów wysokiej jakości. Jak rozpakowałam prezent i zobaczyłam co dostałam to nie mogłam uwierzyć na własne oczy. mama nic nie wspominała, że dostanę tak piękny i przydatny prezent. Generalnie nie liczyłam a takie cudo. Mama sprawiła mi sporo radości. Już nie mogłam się doczekać kiedy będę mogła zestaw do paznokci hybrydowych wypróbować. Kiedy rozpakowywałam zestaw oglądałam sobie bardzo dokładnie każdy element. Chciałam jak najbardziej się nim nacieszyć. Wiem już jakie mam lakiery do dyspozycji, wszystkie kolory bardzo mi się spodobało. Już wiem, których będę najczęściej używać. Oglądałam wiele filmików więc wiem już jak powinno się wykonywać paznokcie żeby efekt końcowy był perfekcyjny. Najpierw postaram się poćwiczyć na swoich i mamy paznokciach a potem będę mogła wykonywać takie zabiegi moim koleżankom. W przyszłości planuję zając się malowaniem paznokci i zarabiać na tym sporo pieniędzy. Wydaje mi się, ze mam sporo cierpliwości a to w tym zawodzie jest bardzo potrzebne.

Zestaw do paznokci hybrydowych jest idealny. lakiery bardzo długo trzymają. Lampa idealnie grzeje. Jestem bardzo zadowolona z prezentu, który dostałam od mojej mamy. To chyba najlepszy prezent jaki otrzymałam w całym moim życiu. Mama jest zadowolona z paznokci, które jej zrobiłam.