Wynajem powierzchni biurowej w Bydgoszczy

 

Wspólnie z moją paczką przyjaciół planowaliśmy otworzyć swój własny biznes. Skończyliśmy studia już jakiś czas temu, chcieliśmy otworzyć własną firmę projektową. Każdy z nas posiadał inną specjalizację, chcieliśmy umiejętnie wykorzystać zdobytą wiedzę.

Wynajęcie przestrzennych biur w Bydgoszczy

biura do wynajęcia bydgoszczNasza firma projektowa miała mieć siedzibę w dużym, wojewódzkim mieście. W krótkim czasie załatwiliśmy wszelkie sprawy administracyjne i czekaliśmy na to, aby móc uruchomić naszą firmę. Ostatnią kwestią stało się znalezienie odpowiedniego miejsca, w którym mieliśmy przyjmować zlecenia oraz klientów. Jeżeli chodzi o biura do wynajęcia Bydgoszcz ma w tej kwestii wiele do zaproponowania. Dzięki przeszukaniu kilku stron internetowych z ogłoszeniami, w krótkim czasie poszukaliśmy bardzo dobrej lokalizacji w samym centrum miasta. Umówiliśmy się na obejrzenie tego miejsca i jakiś czas później podpisaliśmy z właścicielem umowę wynajmu tego biura. Biuro było przestronne i bardzo ładnie wyremontowane. Kilka tygodni później wprowadziliśmy się z całym swoim sprzętem do naszego nowego biura. Praca w tym miejscu sprawiała nam dużą przyjemność. Biuro było przestronne, dobrze nasłonecznione, a dobra lokalizacja była dodatkowym atutem. Nasze biuro projektowe zaczęło prosperować coraz lepiej. W biurze mieściło się kilka osób, biurka mieliśmy obok siebie, nie przeszkadzaliśmy sobie nawzajem w pracy, a zlecenia realizowaliśmy szybko i zgodnie z zaleceniami klientów. W biurze zajmowaliśmy się różnego rodzaju architekturą, niektórzy z nas przyjmowali zlecenia z projektowania zieleni, a inni tworzyli wspaniałe projekty domów jednorodzinnych czy mieszkań. Nasze biuro było wyposażone również w zaplecze socjalne, w którym mogliśmy przygotowywać ciepłe napoje oraz podgrzać dania obiadowe. Obok naszego biura mieściła się również przestronna łazienka, a dotarcie do nas było łatwe i nie sprawiało nikomu problemów. Także cena wynajmu była niezwykle atrakcyjna, dlatego po roku użytkowania lokalu zdecydowaliśmy się przedłużyć wynajem.

Rozpoczęliśmy funkcjonowanie naszej firmy projektowej. Dzięki temu, że udało nam się znaleźć wygodne i komfortowe miejsce do pracy, mogliśmy szybko rozpocząć realizacje nowych zleceń i poszerzać zakres naszych usług z zakresu architektury.