Zabawki zasilane akumulatorem

W dzisiejszych czasach dostęp do różnego rodzaju zabawek jest bardzo prosty. Mnóstwo rzeczy możemy zamówić przez internet, zarówno z polskich, jak i zagranicznych sklepów. Dzięki temu możemy rozpieszczać swoje dzieci. Obecnie bardzo popularne są pojazdy zasilane energią elektryczną. Każde dziecko o takim marzy.

Motorek dla dziecka

motor na akumulatorWielu młodych chłopców, a także dziewczynek, już od wczesnych lat interesuje się motoryzacją. Podziwia samochody i motocykle poruszające się po drogach i marzy o tym, aby za kilka lat zasiąść za ich kierownicą. W obecnych czasach możemy w pewnym sensie spełnić marzenia naszych dzieci dużo wcześniej. Już za kilkaset złotych możemy kupić swojemu dziecko samochód lub motor na akumulator. Taki pojazd wyposażony jest w wydajny, a zarazem energooszczędny silnik elektryczny. Tego typu pojazdy są w stanie rozwinąć prędkość do dwudziestu pięciu kilometrów na godzinę. Jest to na tyle duża prędkość, że będzie sprawiać frajdę z jazdy dzieciom, a zarazem na tyle mała, że można ją określić jako bezpieczną. Taką zabawką możemy sterować nie tylko z jej wnętrza, ale także zdalnie przy pomocy pilota. Poza sterowaniem za pomocą pilota możemy także ograniczyć prędkość maksymalną, jeśli uważamy że jest ona mimo wszystko zbyt duża. Dzięki temu jest to zabawka na lata, ponieważ wraz z dorastaniem naszego dziecka, możemy zwiększać prędkość, dzięki temu taka zabawka nie znudzi się naszemu dziecku tak szybko jak inne.

Jak już wcześniej wspominałem, za tego rodzaju pojazd zapłacimy kilkaset złotych. W zestawie razem z kupionym przez nas pojazdem dostaniemy akumulator żelowy, pilot, instrukcję obsługi, kartę gwarancyjną, a także ładowarkę. Jedno ładowanie trwa maksymalnie do czterech godzin i pozwala na conajmniej godzinną zabawę.