Zabieram dziewczynę do polecanej pizzerii w Bydgoszczy

Od kiedy rozstałem się z Beatą to długo byłem sam. Nie miałem ochoty nikogo poznawać, ale jak pojawiła się Bogusia to wszystko się zmieniło. To cudowna dziewczyna i bardzo mi zależało, żebyśmy byli razem. Chciałem ją zabrać w wyjątkowe miejsce.

W polecanej pizzerii wszystko nam smakowało

polecana pizzeria w BydgoszczyU nas w mieście jest dużo miejsc, gdzie można zaprosić dziewczynę mi jednak chodziło o miejsce, które ma dobry klimat i przede wszystkim serwują dobre jedzenie. Bogusia uwielbia dobre jedzenie tak jak ja i dlatego to było dla mnie takie ważne. Ja to za bardzo nie chodzę po knajpach i nie wiem gdzie można się porządnie najeść. Marcin, mój sąsiad, z którym spędzam dużo czas powiedział mi, że jest jedna polecana pizzeria w Bydgoszczy, gdzie mają niskie ceny i można się porządnie najeść. Pizza jest tam bardzo dobra, bo jest dużo dodatków a ciasto bardzo chrupiące. Zainteresowało mnie to bardzo, ponieważ serwują tam jeszcze wino a wiem, że Bogusia lubi wino. Zadzwoniłem do tej pizzerii, ażeby zarezerwować stolik na sobotę o godzinie szesnastej. Udało się i byłem zadowolony. Bogusia chętnie przyjęła zaproszenie na randkę i już nie mogłem się doczekać naszego spotkania. W sobotę to już od rana zacząłem się przygotowywać do tego spotkania. Przed pizzerią pojawiłem się o piętnastej czterdzieści pięć. Nie chciałem się spóźnić. Bogusia przyszła za pięć szesnasta i weszliśmy do środka. Stolik już na nas czekał. Zamówiliśmy największą pizzę, jaką mieli w menu i po lampce wina. Ten dzień zapowiadał się bardzo interesująco.

Od tamtego spotkania minęło kilka miesięcy. Spotykamy się regularnie a pizzerię odwiedzamy najrzadziej raz w miesiącu. Mają tam tak dobre jedzenie, że nie chcemy chodzić nigdzie indziej. Cieszę się, że Bogusie właśnie tam zabrałem.