Zakup koszul dla policjantów

Pracuję jako pracownik administracyjny w miejscowym komisariacie policji. Ostatnio dostaliśmy wytyczne, aby zakupić nowe mundury dla policjantów i policjantek. Udało nam się już w nie wyposażyć, ale został nam jeszcze zakup koszul do mundurów. Z tym jest trochę większy problem, gdyż musimy znaleźć dostawcę, który sprzeda wysokiej jakości koszule, które nie będą podatne na zdarcie i zniszczenia. 

Koszula do munduru policyjnego

koszula mundurowa policyjnaPierwsze co musimy zrobić, to zapytanie o cenę. Wysłaliśmy je do pięciu oferentów i czekamy na wycenę koszul. Planujemy zakupić koszule na krótki rękaw. Dobra koszula mundurowa policyjna musi być koloru jasno niebieskiego. Dostaliśmy już wycenę koszul. Tylko jeden oferent przedłożył ciekawą propozycję, z której skorzystamy. Muszę tylko zebrać wymiary naszych policjantów i policjantek. Zrobiłam to jeszcze dzisiejszego dnia. Wysłałam je do sprzedawcy. Od tej chwili zaczyna się szycie koszul. Policjanci bardzo się cieszą, że będą mieć nowe koszule. Czekaliśmy na nie tydzień. Gdy przyszły do naszego komisariatu, to od razu rozdałam je personelowi do przymierzenia. Wszystkie pasowały idealnie. Każdy dostał po jednej koszuli. Nowe ubranie trochę kosztowało, ale dostaliśmy do tego dofinansowanie. Koszule podobno są odporne na zabrudzenia. Zdziwiłam się, jak to możliwe. Okazało się, że po prostu są łatwe do czyszczenia z jakiegokolwiek zabrudzenia.

Nowy ubiór policjantów i policjantek bardzo nam się podoba. Trochę jest przy tym roboty, ale między innymi ubiór policjantów należy do moich obowiązków. Od jutra wszyscy będą przychodzić do pracy w nowym mundurze. Wracając do koszul, to muszę zamówić kilka dla mojego męża. Gdyż ten sprzedawca oferuje dobrej jakości koszule. Na pewno mój mąż się ucieszy, bo lubi chodzić w koszulach. A w szafie ma tylko stare.