Zakup nowego regału do sklepu

 

Prowadzę swój własny sklep spożywczy. Znajduje się on na moim osiedlu. Klienci najczęściej kupują u mnie pieczywo. Postanowiłam, że będę sprowadzać te artykuły w większej ilości. Niestety nie będę miała, gdzie ich układać. Postanowiłam więc, że zakupię nowy regał. Będzie to kolejny wydatek, ale w ten sposób będę mogła przechowywać pieczywo, zgodnie z wszelkimi przepisami. 

Wstawienie regału na bułki

regał na bułki do sklepuZadzwoniłam do swojego dostawcy, który przywoził mi wyposażenie do sklepu. Uzgodniłam z nim zakup nowego regału. Udało mi się nawet wynegocjować optymalną cenę, za niego. Na początku dostawca nie chciał zejść z ceny, ale po długim namyśle się zgodził. Następnego dnia mi go przywiezie. Bardzo się cieszę, że będę miała nowy regał. Dobry regał na bułki do sklepu powinien być wytrzymały. Liczę, że ten taki będzie. Następnego dnia zgodnie z ustaleniami, dostawca przywiózł zamówiony regał. Musiałam się teraz dobrze zastanowić, w które miejsce go wstawić. Postanowiłam zrobić trochę porządków w sklepie. Zrobiłam przy tym przemeblowanie. W końcu udało mi się zrobić miejsce na nowy regał. Ustawiam go oczywiście przy tym, na którym znajduje się chleb. Mogłam od tego momentu zacząć sprowadzać większe ilości bułek. Mam nadzieję, że dzięki temu moi klienci będą zadowoleni. Sam regał jest bardzo ładny i pasuje do wnętrza mojego sklepu. Bułki prezentują się na nim idealnie.

Klienci, którzy zaczęli przychodzić do mojego sklepu, zaczęli podziwiać mój nowy regał. Od razu zauważyli, że mam większą ilość pieczywa w swoim sklepie. Bardzo się cieszę z tego powodu. Sam regał nie był drogi. Kosztował mniej, niż zakładałam. Może w przyszłości zakupię jeszcze jeden regał na pieczywo. Koleżanka, która prowadzi swój sklep, również chce sobie kupić nowy regał na bułki.