Zakup rowerka dla 3-latka

 

Kiedy mi i mojej żonie urodził się synek, nasze życie odwróciło się do góry nogami. Byliśmy jednak bardzo szczęśliwi i każdego dnia podziwialiśmy rozwój naszego dziecka. Kamil od początku był bardzo aktywny i lubił przebywać na zewnątrz. Dlatego też kiedy zbliżały się jego trzecie urodziny, postanowiłem wspólnie z żoną, że sprezentujemy mu rowerek. Uważaliśmy, że będzie to doskonały prezent.

Nowy rower dla 3-letniego dziecka

rower z pedałami dla 3 latkaBycie rodzicem całkowicie reorganizuje życie. Wspólnie z żoną musieliśmy wyzbyć się codziennej rutyny, na rzecz opieki nad synkiem. Początkowo byliśmy bardzo zmęczeni, jednak po jakimś czasie ułożyliśmy sobie życie tak, że wszystko nam pasowało. Nasze dziecko rosło jak na drożdżach, a my z przyjemnością obserwowaliśmy każdą nową umiejętność, którą Kamilek przyswajał niemal codziennie. Byliśmy naprawdę szczęśliwi. Nawet się nie spostrzegliśmy, a już zbliżała się data jego trzecich urodzin. Jako że Kamil jest bardzo sprawnym i aktywnym dzieckiem, stwierdziliśmy, że prezent powinien jakoś go rozwijać. I w ten oto sposób obiektem naszego zainteresowania stał się rower z pedałami dla 3 latka. W sklepie nie byłem przekonany, czy syn sobie z nim poradzi, jednak żona bardzo mnie uspokajała. Szczerze mówiąc, nie mogłem doczekać się momentu wręczenia tego prezentu. Byłem bardzo ciekaw, jak Kamil poradzi sobie z nauczeniem się jazdy na rowerze. Rzecz jasna rowerek miał dodatkowe kółka, ale to i tak duża umiejętność.

W dniu urodzin Kamila, zarówno ja, jak i moja żona, byliśmy bardzo podekscytowani. Już z samego rana wręczyliśmy mu rower z pedałami. Na jego buzi widoczny był od razu szeroki uśmiech. Nie czekając dłużej, wyszliśmy na zewnątrz i rozpoczęliśmy naukę. Byłem pod wrażeniem, jak szybko mój syn załapał umiejętność jazdy na rowerze.