Zamontowanie nowych suwaków metalowych

To, czego najbardziej nie lubię, to kupowanie nowych ubrań. Nie mówię o ubraniach dla mnie, ale dla moich dzieci. Mam dwóch synów bliźniaków i dwie córki bliźniaczki. I muszę przyznać, że niszczą ciuchy w ekspresowym tempie. Wcale nie jest łatwo za takimi zniszczeniami nadążyć, ale w końcu stwierdziłam, że zamiast kupować im stale coś nowego, postaram się o naprawę tych zniszczonych ubrań, co miało pomóc mi zaoszczędzić całkiem sporo pieniędzy.

Kupno metalowych suwaków.

suwaki metaloweZaczęłam więc regularnie zaszywać wszystkie dziury mniejsze i większe. Nawet w przypadku takich typowo domowych rzeczy czasami kusiłam się o łatanie. Ale w końcu pojawił się nowy problem, mianowicie niszczenie suwaków w kurtkach. Już sama nie wiedziałam, czy moje dzieci mają aż takie zdolności destrukcyjne, czy ja po prostu słabej jakości kurtki kupowałam. Jednak przecież nie mogłam co chwila kupować im nowych kurtek. Stwierdziłam, że kupię sobie suwaki metalowe, ale nie pojedynczo, tylko tak na zapas. Chciałam się w nie uzbroić i tym samym po prostu zastępować nimi te zniszczone przez moje dzieci. Liczyłam, że to zda egzamin i dzięki temu kurtki będą synom i córkom służyć znacznie dłużej. Gdy doszła do mnie pierwsza partia suwaków, to skupiłam się na jak najlepszym zastosowaniu ich w kurtce pierwszego syna. Trochę się namęczyłam, żeby to dobrze zrobić, ale ostatecznie efekt naprawdę bardzo mi się podobał.

Dzieci były bardzo zaskoczone, że wszystko udało się tak ładnie naprawić. Nawet nie poznały, że to są nowe suwaki i myślały, że ja po prostu naprawiłam te, które one zepsuły. Nie wyprowadzałam ich z błędu. Niech sobie myślą co chcą, a ja zawsze będę już gotowa do tego, by zastąpić ich popsuty suwak zupełnie nowym suwakiem, który posłuży dzieciom dłużej.