Zamówienie na pylon reklamowy w Bytomiu

Jako osoba odpowiedzialna za marketing firmy, często sprawy promocji i reklamy muszę dyskutować z kierownictwem. Lubią wiedzieć, jakie mamy plany i co mamy już ustalone, a także sami chcą sugerować rozwiązania. Nie mam może w tym zakresie dużo wolności, ale jak najbardziej moje zdanie się liczy, więc to mnie satysfakcjonuje. Po tym, jak musieliśmy biura przenieść do innego biurowca, to brakowało odpowiedniego oznaczenia tego, gdzie się znajdujemy.

Postawienie pylonu reklamowego z Bytomia

pylony reklamowe bytomNowy biurowiec był większy niż ten, gdzie do tej pory stacjonowaliśmy. Byliśmy na wyższych piętrach i jednocześnie, jako że dopiero doszło do przeprowadzki, to jeszcze mało kto wiedział, gdzie może nas znaleźć. Zasugerowałam szefostwu, że warto byłoby na parterze przy recepcji postawić odpowiednie oznaczenia, tak, by ułatwić drogę naszym klientom i uniknąć wymuszania na nich wypytywania się o wszystko ochrony czy recepcjonistów. Zorientowałam się, że do tego celu najlepiej pasowałyby pylony reklamowe Bytom, w którym znajduje się siedziba firmy, to idealne natomiast miejsce do tego, by takie solidne i ładnie wykonane pylony zakupić. Stawiając taki właśnie pylon na parterze przedstawilibyśmy, które nasze biuro znajduje się na jakim piętrze i w którym pokoju. Inne firmy robiły podobnie, więc dla nas też byłoby to najlepsze rozwiązanie. Dogadałam wszystkie te kwestie z kierownictwem.

Znalazłam najlepszych wykonawców i zamówiłam jeden porządny pylon z wszystkimi potrzebnymi nam informacjami. Postawiono go w bardzo dogodnym miejscu, gdzie wszyscy mają do niego doskonały dostęp i nikt nie powinien mieć problemów z zapoznaniem się z wszystkimi umieszczonymi tam danymi i instrukcjami. To było nam bardzo potrzebne i dobrze, że poszło z tym szybko.