Zamówiłem karykaturę na prezent dla mamy

 

Jak co roku tak i w tym moja mama miała swoje urodziny. I jak co roku nie miałem kompletnie żadnego pomysłu na prezent. No bo co można kupić osobie, która praktycznie wszystko ma? I jak trafić w gust osoby, która potrafi być bardzo wybredna? Na te pytania nigdy nie umiałem znaleźć odpowiedzi. Natomiast w tym roku wpadłem na doskonały pomysł co do prezentu.

Zamówiłem zabawną karykaturę narysowaną ze zdjęcia

zabawna karykatura na prezentPrzed każdymi urodzinami mojej mamy spędzałem długie godziny przy komputerze przeglądając oferty kolejnych sklepów internetowych. W tym roku było podobnie, ale bardzo szybko wpadła mi w oko oferta nietypowa i niespotykana. Zobaczyłem w niej doskonały pomysł na prezent dla mojej mamy. W tej aukcji oferowana była zabawna karykatura na prezent, którą rysowano ze zdjęcia. To był prawdziwy strzał w dziesiątkę. Jeszcze nigdy nie widziałem czegoś tak śmiesznego, zabawnego i gustownego zarazem. To było naprawdę to czego szukałem. Szybko odnalazłem w telefonie jakieś zdjęcie mojej mamy i wysłałem zapytanie, czy oby na pewno uda im się z tego zdjęcia narysować karykaturę. Od razu mi odpisano, że nie będzie problemu. Czas oczekiwania na pracę wynosił do siedmiu dni, ale ja miałem go o wiele więcej, bo zawsze szukam prezentu dla mojej mamy ze znaczącym wyprzedzeniem. Koszt takiego prezentu wraz ze specjalnym urodzinowym opakowaniem i bezpieczną przesyłką wyniósł mnie niecałe sto złotych.

Mojej mamie prezent bardzo się spodobał. Muszę przyznać, że w tym roku poszło mi z tym wyjątkowo łatwo. Obawiałem się, że nie uda mi się znaleźć fajnego prezentu a tu proszę – znalazłem coś rewelacyjnego i bardzo uniwersalnego. Najlepsze jest to, że taki śmieszny portret można dać na prezent każdemu, bo to przecież niezwykle uniwersalny upominek.