Zamówione meble do salonu

Robert od samego początku bardzo mi pomagał i byłem mu wdzięczny, ponieważ posiadał spore doświadczenie w remontach a takiej osoby potrzebowałem. Wiele zresztą się od niego nauczyłem co przydało mi się w przyszłości. Z remontem nowego domu też mi pomógł.

Salon z nowymi meblami wykonanymi na zamówienie

meble na zamówienie z Nowego SączaRemont trwał bardzo długo, ponieważ wiele było do zrobienia. Musiałem od podstaw zrobić całą kuchnię oraz łazienkę. Kiedy zabraliśmy się za salon to wpadłem na genialny pomysł, ażeby kupić meble na zamówienie z Nowego Sącza, o których wspominał mi kiedyś znajomy. Wybrałem sobie na stronie internetowej tego sklepu meble, które polecił mi szwagier. On sobie takie sprawił i od samego początku był bardzo zadowolony. Do Nowego Sącza miałem bardzo blisko i to nie stanowiło żadnego problemu. Po wybraniu interesujących mnie mebli pojechałem tam osobiście, ażeby złożyć zamówienie i wpłacić zaliczkę. W sklepie na miejscu wybór był jeszcze większy co sprawiło, że zdecydowałem się na zupełnie inne meble. Realizacja zamówienia miała trwać dwa tygodnie co było mi zdecydowanie na rękę, ponieważ zdążyłem na spokojnie przygotować salon. Kiedy meble były już gotowe to zadzwonił do mnie pracownik tego sklepu. Pojechałem je odebrać osobiście i od razu rozliczyłem się za całość. Montażu dokonałem sam z Robertem, ponieważ to nie było takie skomplikowane i bez problemu sobie poradziliśmy. Kiedy już wszystko zostało ustawione to salon wyglądał zjawiskowo. Takiego efektu właśnie oczekiwałem. Meble pasują idealnie.

Moja żona Wiktoria przyznała, że lepszych mebli nie mogłem wybrać i bardzo jej się od razu spodobały. Wiedziałem co lubi i dokonując wyboru miałem na uwadze jej sugestie. Dla mnie zadowolenie żony od zawsze stanowiło sprawę priorytetową.