Zaproszenia na ślub w stylu glamour

Styl glamour cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród par narzeczonych, którzy planują swoje własne przyjęcie weselne. Jest to niezwykle elegancki klimat, który jest pełen bogatych zdobień i oryginalnych dodatków. Najważniejsze, aby wszystkie poszczególne elementy pasowały do siebie i były w pełni spójne z motywem przewodnim wesela. 

Jak powinny wyglądać dekoracje weselne glamour?

zaproszenia glamourCzym charakteryzuje się ten niezwykle elegancki styl? Przede wszystkim dodatkami w kolorze bieli, złota oraz srebra, a także akcesoriami ze wstążeczkami i perełkami. Ogromną zaletą jest możliwość dowolnego łączenia kolorów w aranżacji sali weselnej z akcentem na jeden mocniejszy odcień, na przykład granatu czy ciemniej zieleni. Warto pomyśleć nad pozostałymi elementami wystroju sali, aby wszystkie nawiązywały do wspomnianego stylu. Tak więc należy zamówić winietki, zawieszki na alkohol, a także podziękowania dla przybyłych gości i rodziców, czy też zaproszenia glamour. Warto zapoznać się z różnego rodzaju inspiracjami, które są udostępniane w internecie przez pary młode, projektantów oraz osoby, które zajmują się zawodowo organizacją wesel. Należy pamiętać, aby także same stroje państwa młodych, czy zaproszonych gości wpasowały się w klimat przyjęcia ślubnego, dlatego dobrze dołączyć taką informację już w zaproszeniu na ślub. 

Styl glamour jest przepiękny i bardzo charakterystyczny, jednak trzeba zachować minimalizm i spójność we wszystkich dodatkach, aby całość nie była zbyt kiczowata i wielobarwna. Najlepiej postawić na delikatne dodatki oraz stonowane kolory, przeplatane żywymi roślinami. Najczęściej tak elegancki styl jest aranżowany na salach weselnych przez profesjonalnych wedding planerów, ponieważ wymaga wyczucia i znajomości obowiązujących trendów.