Zasłona z logo hotelu

W hotelu wiele rzeczy ma dla gości duże znaczenie. Jednymi z najważniejszych są wygląd pokoi oraz jakość jedzenia. Urządzając wnętrza hotelowe warto skonsultować się z profesjonalny projektantem. Doradzi nam on stylizację oraz dobór poszczególnych elementów. Szczególne znaczenie we wnętrzach mają dekoracje, a w szczególności te tekstylne.

Eleganckie zasłony w hotelach

hotelowe zasłonyKażda osoba, która prowadzi hotel lub pensjonat wie, że klienci z roku na rok stają się coraz bardziej wymagający. Gościom hotelowym zależy już nie tylko na wygodnym łóżku do spania, ale też na atrakcyjnym otoczeniu. Warto się więc postarać, żeby wszystkie wnętrza hotelowe, a w szczególności pokoje gościnne, były dopracowane w najmniejszych szczegółach. W eleganckich przestrzeniach pięknie prezentują się hotelowe zasłony na oknach. Są to zasłony produkowane specjalnie do hoteli, są więc dosyć ciężkie i długie. Można je dopasować do wnętrz urządzonych w różnych stylach. Do zasłon warto dobrać delikatne, proste firanki. Zamawiając zasłony do swoich hoteli, bardzo dużo osób prosi o ich spersonalizowanie. Gdzieś w roku firany często ukryte jest logo hotelu. Jest to pewna forma zabezpieczenia danego produktu, ale też sposób na budowanie marki. Hotelowe zasłony warto umieścić też w innych pomieszczeniach, takich jak hole hotelowe, restauracja czy recepcja. Kolor zasłon powinien być wszędzie taki sam, jednak jak decydujemy się na jego zróżnicowanie, to warto nastawić sięna ten sam materiał.

W każdym pokoju w hotelu powinny się znaleźć na oknach zasłony. Bez względu na styl, w jakim urządzone jest wnętrze, zasłony zawsze będą prezentować się pięknie i dodawać przytulności. Hotelowe zasłony można zamówić w hurtowych ilościach, z dodatkowym naszyciem logo gdzieś w rogu. Warto zadbać o to, żeby zasłony w całym hotelu były ujednolicone.