Zatrudniłam adwokata do swojej sprawy

 

Po kilku latach małżeństwa przeżyłam szok. Dowiedziałam się, że mój mąż ma kochankę, a w dodatku ma z nią dziecko. Od razu chciałam wystąpić o rozwód. Nie wyobrażałam sobie dalej żyć z kimś, kto mnie tak perfidnie oszukał. Nigdy jednak nie składałam żadnych pism do sądu, nie wiedziałam jak powinnam się przygotować na rozprawę. Widziałam za to, że potrzebuje adwokata.

Poszukiwania najlepszego adwokata w okolicy

adwokatZauważyłam, że w pobliżu mojego miejsca zamieszkania jest kilka kancelarii adwokackich. Chciałam, żeby był to naprawdę bardzo dobry adwokat, który będzie kompetentny i zajmie się moją sprawą od początku do końca. Na szczęście udało mi się znaleźć taką osobę. Profesjonalny adwokat w Szczecinie, którego wybrałam miał bardzo dobre rekomendacje i był doświadczony w prowadzeniu spraw rozwodowych. A co dla mnie najważniejsze, miał szybkie terminy, dlatego udało mi się do niego dostać jeszcze tego samego dnia, kiedy do niego zadzwoniłam. Od razu zaprosił mnie on do siedziby swojej kancelarii. Była to jedna z najpopularniejszych kancelarii adwokackich w moim mieście. I nic dziwnego, ponieważ pracowali tam naprawdę solidni i bardzo dobrze wykształceni specjaliści. Ja byłam bardzo zadowolona z pomocy adwokata, którego zatrudniłam do poprowadzenia mojej sprawy. Pomógł mi on złożyć w sądzie odpowiednie dokumenty, a wcześniej podpowiedział że najlepiej będzie jeśli zażądam rozwodu z winy męża.

Jego pomoc szczególnie przydała mi się w trakcie rozpraw. Adwokat w moim imieniu rozmawiał ze świadkami i zadawał im pytania. Dzięki temu czułam się bardzo pewnie i wiedziałam, że wygram sprawę. Tak też się stało. Cieszę się także, że mimo tego że jest to najlepszy adwokat w okolicy, ceny za jego usługi są stosunkowo przystępne. To cechy, które rzadko ze sobą współgrają.