Zdjęcia zrobione w fotobudce

Moja kuzynka miała niedawno osiemnaste urodziny. z tej okazji zostało zrobiona naprawdę duża impreza. Została wynajęta spora sala i dj. Na tą imprezę zostało zresztą zaproszonych sporo gości. Były tam osoby z rodziny jak i przyjaciele i znajomi kuzynki.

Wynajęcie fotobudki na osiemnaste urodziny

fotobudka wynajemCieszyłam się, że także ja byłam tam bo jednak lubię takie rodzinne uroczystości. Zresztą muszę przyznać, że liczyłam na dobrą zabawę. Podobało bardzo mi się to jak to wszystko zostało zorganizowane. Bardzo odpowiadała mi muzyka na tej imprezie i dlatego też sporo tańczyłam. Była też fotobudka, którą widziałam po raz pierwszy. Na początku myślałam, że jest to atrakcja tylko dla osób młodych. Jednak jak się okazało praktycznie wszyscy goście wchodzili tam i robili sobie śmieszne zdjęcia. Taka fotobudka wynajem okazała się być bardzo dobrym pomysłem. Zresztą było tam dużo zabawnych gadżetów, które można było na siebie założyć i przez to wyglądać jeszcze bardziej śmiesznie. Na początku zrobiłam sobie tylko jedno zdjęcia ze swoim mężem. Ale potem każdy chciał mieć je także z jubilatką. A na sam koniec to już z moimi siostrami zrobiłyśmy sobie wiele bardzo zabawnych zdjęć. Było przy tym dużo śmiechu. Najlepsze w tym wszystkim było to, że zdjęcia te od razu dostawaliśmy. Moim zdaniem była to najlepsza pamiątka z imprezy. W sumie te zdjęcia były dużo lepsze i bardziej spontaniczne niż te, które robił wynajęty fotograf. Ja wzięłam potem te zdjęcia do pracy i pokazałam je koleżanką. 

Jedna z nich była w trakcie organizacji wesela syna. I gdy zobaczyła te fotki to doszła do wniosku, że też wynajmie taką fotobudkę. W sumie jest to bardzo dobra atrakcja i na pewno nie będzie tego żałowała. Zresztą taki wynajem to nie jest wcale też duży koszt.