Zmiany w tegorocznej Cavaliadzie

Jestem wielkim miłośnikiem koni, udało mi się zarazić tą pasją moją córkę, która dzięki niej znalazła swojego męża. Chcę aby moje wnuczki, także pokochały te piękne zwierzęta, dlatego naszą coroczną tradycją stały się wyjazdy na krakowską Cavaliadę.

Impreza jeździecka online

CavaliadaJest to największa, międzynarodowa impreza jeździecka w całej Europie. Niestety, w zeszłym roku, z powodu sytuacji epidemiologicznej, część atrakcji jeździeckich została odwołana, a sama impreza była przekładana kilka razy. Ostatecznie nie udało nam się na niej pojawić. Bardzo liczyłem na to, że w tym roku wszystko wróci do normalności, kupiłem bilety na Cavaliadę, jak tylko były dostępne w sprzedaży internetowej. Wkrótce po tym, otrzymałem informację od organizatorów, że w tym roku również muszą wprowadzić pewne zmiany. Organizatorzy byli zmuszeni do zrezygnowania z targów Expo oraz udziału publiczności w podczas wszystkich zawodów. Wydarzenia, które miały odbyć się w Lublinie i Krakowie w styczniu i lutym, zostały włączone do programu poznańskiej Cavaliada Winter Tour, pod koniec lutego. Wszyscy zainteresowani mogą jednak obejrzeć wydarzenie w internetowej relacji na żywo, lub przeczytać komunikaty, dotyczące poszczególnych dyscyplin, na stronie organizatora imprezy. Na szczęście pieniądze, które wydałem na bilety, nie przepadły. Mogę odzyskać je na trzy sposoby. Pierwszy z nich, to wymiana na gadżety ze sklepu Cavaliady, o równowartości zakupionych przeze mnie biletów. Drugi, to wymiana biletów na vouchery, do wykorzystania w sklepie Cavaliady.

Zaletą voucherów jest to, że mogę wybrać w sklepie dowolny gadżet o wyższej cenie i dopłacić różnicę innym sposobem płatności. Ostatni sposób, to zwrot pieniędzy na konto. Myślę, że osobiście wybiorę voucher i kupię prezenty dla moich najbliższych.